SG73P2BRTTD53R6F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD53R6F
JLCPCB Part #
C6482277
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS