SG73P2BRTTD5360F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5360F
JLCPCB Part #
C5750980
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS