SG73P2BRTTD5231D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5231D
JLCPCB Part #
C5911895
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS