SG73P2BRTTD5103F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5103F
JLCPCB Part #
C6677615
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS