SG73P2BRTTD431G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD431G
JLCPCB Part #
C6677586
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS