SG73P2BRTTD4121D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4121D
JLCPCB Part #
C7078850
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS