SG73P2BRTTD395G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD395G
JLCPCB Part #
C6677580
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS