SG73P2BRTTD3903F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3903F
JLCPCB Part #
C6677577
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS