SG73P2BRTTD36R0F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD36R0F
JLCPCB Part #
C6677571
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS