SG73P2BRTTD360G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD360G
JLCPCB Part #
C7359518
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS