SG73P2BRTTD3300D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3300D
JLCPCB Part #
C5911844
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS