SG73P2BRTTD305G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD305G
JLCPCB Part #
C5911843
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS