SG73P2BRTTD302G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD302G
JLCPCB Part #
C7311575
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS