SG73P2BRTTD3010D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3010D
JLCPCB Part #
C5750873
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS