SG73P2BRTTD3001D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3001D
JLCPCB Part #
C6482215
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS