SG73P2BRTTD2R7J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2R7J
JLCPCB Part #
C7311572
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS