SG73P2BRTTD28R0F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD28R0F
JLCPCB Part #
C7311568
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS