SG73P2BRTTD275G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD275G
JLCPCB Part #
C6482205
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS