SG73P2BRTTD2741D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2741D
JLCPCB Part #
C5750857
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS