SG73P2BRTTD2740D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2740D
JLCPCB Part #
C5911837
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS