SG73P2BRTTD273G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD273G
JLCPCB Part #
C7311559
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS