SG73P2BRTTD271J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD271J
JLCPCB Part #
C6482203
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS