SG73P2BRTTD2430F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2430F
JLCPCB Part #
C7311551
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS