SG73P2BRTTD2401D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2401D
JLCPCB Part #
C7311547
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS