SG73P2BRTTD2370F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2370F
JLCPCB Part #
C5751779
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS