SG73P2BRTTD2200F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2200F
JLCPCB Part #
C5911808
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS