SG73P2BRTTD2200D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2200D
JLCPCB Part #
C6221636
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS