SG73P2BRTTD2151F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2151F
JLCPCB Part #
C7311528
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS