SG73P2BRTTD2151D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2151D
JLCPCB Part #
C6221634
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS