SG73P2BRTTD1R1J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1R1J
JLCPCB Part #
C5911802
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS