SG73P2BRTTD18R7F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD18R7F
JLCPCB Part #
C5751739
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS