SG73P2BRTTD1823D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1823D
JLCPCB Part #
C6221609
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS