SG73P2BRTTD1822D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1822D
JLCPCB Part #
C6221607
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS