SG73P2BRTTD1820F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1820F
JLCPCB Part #
C6677500
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS