SG73P2BRTTD1802F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1802F
JLCPCB Part #
C6482165
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS