SG73P2BRTTD1781D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1781D
JLCPCB Part #
C5751731
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS