SG73P2BRTTD163J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD163J
JLCPCB Part #
C5911776
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS