SG73P2BRTTD154J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD154J
JLCPCB Part #
C7359453
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS