SG73P2BRTTD151G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD151G
JLCPCB Part #
C5893798
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS