SG73P2BRTTD135G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD135G
JLCPCB Part #
C7359428
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS