SG73P2BRTTD1332D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1332D
JLCPCB Part #
C6221580
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS