SG73P2BRTTD132J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD132J
JLCPCB Part #
C5751669
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS