SG73P2BRTTD121G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD121G
JLCPCB Part #
C6221568
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS