SG73P2BRTTD1153F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1153F
JLCPCB Part #
C7078664
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS