SG73P2BRTTD114G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD114G
JLCPCB Part #
C6482133
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS