SG73P2BRTTD110J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD110J
JLCPCB Part #
C7311482
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS