SG73P2BRTTD1101D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1101D
JLCPCB Part #
C7078644
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS