SG73P2BRTTD1072D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1072D
JLCPCB Part #
C7359409
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS