SG73P2BRTTD103J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD103J
JLCPCB Part #
C6221556
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS