SG73P2BRTTD1021F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1021F
JLCPCB Part #
C5751613
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS